www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Провокации в Интернет


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Провокации в Интернет
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Както вече имах случай да кажа, в момента тече мероприятие на Службите. Мероприятието има за цел да провокира прояви, формално нарушаващи закона, като това даде повод на Службите да се разправят с неугодните им личности. Една от тези прояви е пронацистката и прохитлеристка пропаганда. В случая историческата истина няма никакво значение. Единствената цел е да се докаже пред съда наличието на пропаганда. Именно затова през есента на миналата година така упорито и безкомпромисно се опитах да прогоня провокаторите от нашия форум. Вижте сега какво е направило едно от тези провокаторчета:

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 30.5.2008, 10:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Уверявам ви. Ако някой от нас си позволи и една десета от това, което виждате на снимките, отдавна да се намира в следствения арест. Пък нека сега някой ми каже, че Фелдмършала не е провокатор. Само не знам дали е нормален провокатор или е луд. Второто е още по-опасно. Пъррво, защото ако е луд, значи сам си вярва. И второ, защото когато ви арестуват, танцьорите от ДАНС ще кажат: "А, оня ли Фелдмършъл? Оставете го, не е в ред момчето". Вас обаче ще ви приберат на топло.
Значи разобличението на провокаторите не е самоцелно. Моят съвет е: невлизане в диалог с тях, недопускане до нашия форум и разобличения. Нека оставим черно на бяло, че не сме съгласни с тях, че не бива да се слага знак на равенство между тях и нас, че в никакъв случай ние не можем да носим отговорност за техните дела. Имайте предвид, че в бивша България на невинния много често му се налага да ДОКАЗВА, ЧЕ Е НЕВИНЕН.
Все пак съм длъжен да ви предупредя, че през лятото в килиите е още по-топло, а климатик там няма.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 30.5.2008, 10:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



За мен подобни провокации, нямат нищо общо с национализма...!!! Това си е чиста проба ПРО-ЧИФУТСКА ПРОПАГАНДА, и тя трябва да бъде разобличавана именно като такава...!!! Хората трябва да са наясно с причините и следствията на всяка такава проява, както и нейната крайна цел, и интересеите които обслужва!!!
PM
Top
SoYoung
Публикувано на: 30.5.2008, 17:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 152
Участник # 1 117
Дата на регистрация: 30-August 07



Да,достатъчно е да разгледаш "сайта" на маршала за да видиш,че по закон трябва да е прибран на топло.Това,че същият човек дава разни интервюта също показа,че не е случаен и се рекламира с цел.Дано някой не клъвне на тази стръв.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 30.5.2008, 17:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Въпросът изобщо не е до личността, по-точно до безличието на Мършата. Въпросът е принципен, как да различаваме провокаторите и как да се предпазваме.
Сега няма да съм много на линия, че трети ден както имам Интернет и ми скапаха уиндоуса. Та се наложи да преинсталирам. Сега имам да правя настройки и други такива. Примера с Мършата обаче е много показателен и не е зле да помислите. В "Човеко, стани!" обясних причините, а тук наготово ни се поднася жив класически пример.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 30.5.2008, 18:17
Quote Post












А през това време ето как действа "демократичният" ни режим спрямо други български момчета, които явно не са имали протекции от НСС.
http://news.plovdiv24.com/38672.html
Тук авторът допуска една "небрежност" с цел сплашаване на други българи.
"престъпление в съучастие са проповядвали фашистка и друга антидемократична идеология / националсоциализъм и антисемитизъм/"
Ало, ако семитизма (точната дума е ционизъм) е демократична идеология, то тогава плодивския съд трябва да осъди и ООН, защото с Резолюция 3379 обявява ционизма за расистка идеология. А антисемитизъм е изкуствено измислено понятие, което няма никакво покритие след като самите палестинци са семити,т.е. тогава и евреите са антисемити. Отделно проектозакона с такъв текст на извратеняка Филип Димитров не мина в Народното събрание, т.е. няма законово основание българин да бъде осъден по него. За сведение, криминализиране на "антисемитизъм" от страни на ЕС има в съседна Румъния, Астрия, Испания, Франция, Латвия. В България няма и няма да има, колкото и да им се иска на Шалом.
В случая тези момчета са осъдени за фашистка пропаганда по архаичния член 108, точно каквато има необезпокоявано във сайта на провокаторчето.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 30.5.2008, 18:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Понятията са измислени и това е ясно на всеки разумен човек. Семити са шумерите, чийто потомци живеят предимно в днешен Ирак. А пък 90% от евреите са хазари, тоест тюрки по произход и не са никакви семити. Впрочем въпреки приказките как пазели "чистотата на расата", едва ли на света има народ с толкова смесена кръв. Като почнем от фалашите-негри, като минем през шанхайските евреи с дръпнати очички, руските хазари-тюрки, та стигнем до немногочислените йерусалимски евреи, които може на истина да са семити.
Въпросът изобщо не е в антисемитизма. Въпросът е да бъдат отстранявани неудобните личности. И за тази цел се използват безличия като Мършата. Такива трябва да ги гоним незабавно и да не влизаме в никакъв диалог с тях. Те ще изпозват всяка наша дума, за да ни навредят. Нужно ли е да напомням случая с Цветомир Георгиев Йолов, който заливаше всички нас с тонове помия, а накрая реши да ме съди, защото съм го нарекъл "глупак". Нервите ни понякога не издържат, живи хора сме, все пак. Та най добре е такива да ги държим далеч от себе си. Опитах се да покажа нагледно как стоят нещата, за да не допусне някой в своята наивност грешките, които аз някога допуснах. По-добре се учете от моите грешки, те вече са платени, отколкото да се учите от вашите собствени, като плащате скъпо за тях.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 31.5.2008, 10:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето ви още един такъв провокатор, от същото русенско котило. Антон Радославов Рачев. Не само не го подлагат на преследвания, ами казват, че бил преподавател в Русенския университет. Ако е вярно, то горките студенти:

http://antonrachev.narod.ru/Bibliothek.html


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 31.5.2008, 10:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Свят голям..!! Болни хора, много....!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 31.5.2008, 18:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



За да не отварям отделна тема, ще питам тук. Има ли някой представа какво се случва с форума на в-к "Атака"? Дали е спрян, дали е затворен за нерегистрирани посетители, тоест за гости или пък само мен не ме пуска? Не съм опитвал да се регистрирам и не вярвам по някакъв начин да съм нарушил своята анонимност, така че последното е малко вероятно. Е, малко, но вероятно.


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 31.5.2008, 19:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



На мен ми дава това:
Грешка с базата данни
Моля, опитайте отново. Ако тази грешка възникне отново, уведомете администраторите.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето още една провокация. Този път не е в Мрежата, а "на живо", в центъра на Плевен. Много подозирам кой е авторът на провокацията и пак ще попитам: защо на провокаторите нищо не им се случва?
Ами именно защото са провокатори. Тяхната цел е да внушат на определени кръгове в т. нар. "ЕС" каклко страшен нацизъм има в България и да дадат повод за разправа с българските националисти.
Ей, малоумници, ние сме Българи, а не германци. Какво ни интересува някакъв си Хитлер? Питах из квартала и се оказа, че тук такъв не живее. Обаче за сметка на това провокаторите показват твърде много признаци на живот и май ще ни се наложи да ги наврем отново в мишите им дупки.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето, че не сбърках. Току що в т. нар. "Български националистически форум" някой си, носещ много, ама много българското име drangnachosten написа:
"На съседната улица ми пише "Българино осъзнай се расово" - Прави пейзажа по КРАСИВ и ЕСТЕТИЧЕСКИ правилен!"
Да си спомняте кой тук някога пускаше теми за "расовоосъзнатите арийци" и "расовонеосъзнатите подчовеци"?


--------------------
PM
Top
JulesW
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 60
Участник # 871
Дата на регистрация: 11-March 07



Нека отгатна , някакъв "войн" беше. Ама самвойн ли беше , осранвойн ли беше ...
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Целта е на всяка цена да ни вкарат в орбитата на нацизма, за да намерят повод да се разправят с нас. Ето част от дискусията във форума на БНРП. Те не усещат колко са прозрачни. Дали са им заповед и нашите момиченца, тоест момченца изпълняват без да мислят:
"Родозащитникъ
Модератор


Регистриран на: 26 Окт 2007
Мнения: 228
Местожителство: Царство България Публикувано на: 05.06.2008 10:11 Заглавие:

Тук не става дума дали съм доброжелателен към вас или не.
Става дума за това, че "воини на тангра" нищо не прави, Ангел Грънчаров нищо не прави (само графоманства) и изобщо кръгла нула в графата национализъм за т.нар. "воини" на монголския бог тангра.
От около три години ви следя глупостите, дори пишех във форума ви преди да ме баннете и мога смело да заявя, че няма абсолютно никакво развитие. Само се плаче за нещо, само оплаквания, жалки закани, някакви конспиративни планове за революции и т.н.
Мислил съм си, ако някое младо момче с родолюбиви чувства реши да се присъедини някъде и случайно му попадне вашия форум, какво ли ще направи? Вариантите са два: 1. Или тотално ще се отврати от тази идея (национализмът не е политическа идеология); 2. Или ще се подведе по откровените глупости, които пишете и ще се превърне в сбърканяк, който смята, че национализмът в България минава през обичта към азиатския департамент - русия, през монголското езичество, през хулите срещу приятелите на България - Нацистка Германия и Фашистка Италия, през хулите срещу Монархията и в частност Царете Фердинанд и Борис III, през окултизмът и езотериката, през измисленият от руската пропаганда произход на българите, през много думи и никакви действия, през постоянното плачене, оплакване и тотална параноя, през укриване на истината и прочее и прочее...И при двата варианта такова младо момче е загубено за народа и страната си.
Е, с какво можеш да опровергаеш думите ми?
_________________
Монархизъмъ, Национализъмъ, Антикомунизъмъ

Върни в началото


Елтимир



Регистриран на: 26 Май 2008
Мнения: 18
Местожителство: Ботевград Публикувано на: 05.06.2008 11:07 Заглавие:

Почвам отзад напред. Възхвалите към Хитлер са пряко нарушение на чл. 108 от НК. И ако на друг му се разминава без последствия, то мен ме арестуват и ми водят следствия. Подозирам, че по същия начин ще се процедира срещу всички нас, които не сме провокатори и хора на режима.
За национализма. Национализмът е идеология, така са ме учили моите учители. Илия Минев, например. Ето текст, част от който е публикуван тук:
http://ideyazabulgaria.dir.bg/_wm/library/?df=363198
Пълният текст е качен на нашия сайт.
Какво правим? Виж последното:
http://www.afera.bg/index.php?option=com_c...=1208&Itemid=33
Пълният вариант заедно със снимките пак е на нашия сайт. Не беше далеч, когато заради подобни публикации отстраниха шефа на бившата вече НСС - ген. Иван Чобанов.
Ако ти можеш повече - направи. Според мен за едно неофициално културно-просветно дружество, каквото е нашето, и тези постижения не са малки. Има и още, но ти явно не следиш събитията. А както се казва, за глухите камбаната не бие два пъти."
Тепърва ще говорим и за нашите постижения. Аз вярвам, че тези постижения са по-големи, отколкото на разни парии и партийки, чиято цел е единствено заветния "Парламент". Нашата цел е Българска България. Ако не се лъжа, май има някаква разлика. Или само така ми се струва?


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020